prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 399 tys. złotych oraz wygodna powierzchnia 46 m2 w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2013 roku. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: korzystna ekspozycja okien, wygodne drugie piętro, a także konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 8 674 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie umeblowany i wyposażony (w cenie). Przyszli domownicy będą mogli skorzystać z opcji zakupu funkcjonalnej komórki lokatorskiej (dodatkowo płatne 10 tys. zł). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany na dwóch poziomach:
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + pokój + balkon + część jadalniana + aneks kuchenny + pokój dzienny
KONDYGNACJA DWA: garderoba + sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoją atrakcyjną lokalizacją na poszukiwanym na rynku osiedlu stworzonym z myślą o rodzinach z dziećmi, o ich bezpieczeństwie i wypoczynku na świeżym powietrzu. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11632)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl