zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2012 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 589 tys. złotych (8 181 zł/mkw.) a także ogromną powierzchnię 72 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wyjątkowo widne, jasne i nasłonecznione. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym designie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: taras + garderoba + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu zieleni, jeziora, lasu. Lokalizacja spodoba się miłośnikom aktywnego wypoczynku osobom, które lubią aktywny wypoczynek (rowerowe i spacerowe trasy). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie nobilitującego osiedla z portiernią, kontrolą wjazdu, boiskiem sportowym, placem zabaw i altanami rekreacyjnymi. Okolica nazywana jest „Doliną Słońca”. Długa listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka przepiękny taras.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11844)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl