eleganckie wnętrze salonu w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2000 roku o 4 kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład pomieszczeń na bezpiecznym, II piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 434 000 złotych (7 595 zł/mkw.), a także ogromną powierzchnię 57,14 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą liczne miejsca parkingowe. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11972)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl