wizualizacja nowoczesnego salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Szczyrk

Apartament na sprzedaż Szczyrk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczyrku (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2020, a także imponująca cena 690 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 71 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 718 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym miejscem postojowym. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony został w wentylację mechaniczną i ogrzewanie podłogowe, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jego użytkowania. Olbrzymim atutem oferty jest również możliwość urządzenia sauny w jednym z dodatkowych pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o dużym potencjale również aranżacyjnym, ponieważ powierzchnia świetnie nadaje się do podziału na trzy pokoje. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu, Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26347)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl