komfortowe wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaż Tarnów

Apartament na sprzedaż Tarnów

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Tarnowie (Tarnów). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 88 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5 102 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 449 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Standard deweloperski.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Rodziny posiadające samochody zainteresują aż dwa miejsca postojowe. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
POZIOM 0: pomieszczenie gospodarcze + wiatrołap + wc + aneks kuchenny + salon
POZIOM 1: 3 sypialnie + łazienka
POZIOM 2: pomieszczenie strychowe.
Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na górę Świętego Marcina. Warto dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie będą niezwykle wytworne i nowocześnie zaaranżowane.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także doskonałą lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla. Zachęcamy do szybkiego kontaktu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2844)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl