po lewej salon z wejściem na II poziom, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Tczew

Apartament na sprzedaż Tczew

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tczewie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. To sprawia, że nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 299 000 złotych. Powierzchnia 45,6 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 6 557 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. III piętro w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Rok budowy – 2009. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Ekspozycja okien w kierunku południowy wschód.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny
– pokój dla dziecka
– przedpokój
– łazienka z wc
– balkon
POZIOM 2:
– sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z umeblowaniem. Na wyposażeniu w kuchni m.in. meble w zabudowie, piekarnik z płytą elektryczną, lodówko-zamrażalka, w łazience pralka automatyczna oraz meble w salonie. Łazienka w całości wykafelkowana z kabiną prysznicową. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresują liczne miejsca parkingowe (niestrzeżone) bądź opcja zakupu garażu (17 m2) za cenę 45 000 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w eksploatacji.

Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w pobliżu marketów, terenów zielonych, ścieżek spacerowych, placów zabaw, przychodni zdrowia etc. Zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 8527. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego lecz ma charakter informacyjny, zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-1996)

Kontakt:
tel. +48 58 350 96 25
tel. +48 793 360 441