po lewej salon, po prawej taras przy luksusowym apartamencie do sprzedaży Torrevieja (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Torrevieja (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament w Hiszpanii (Torrevieja) za 168 tysięcy złotych do sprzedaży. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: sypialnia + przedpokój + salon + kuchnia + łazienka. Kolejnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest malownicza lokalizacja raptem 1 kilometr od morza oraz najwyższy standard wykończenia. Warto w tym miejscu podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż wykończone zostało przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Dominuje nowoczesny, śródziemnomorski design.

Atrakcyjna cena za metr kwadratowy to 4 200 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 3-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 40 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, odbiór z lotniska, prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie itp. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-37)

Kontakt:
tel. +48 601 842 200