elegancki pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Toruń (okolice)

Apartament na sprzedaż Toruń (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 999 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 3 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na II piętrze, najlepiej w budynku 5-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 449 000 złotych. Wygodny metraż 64,15 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południowy zachód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2007 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoim prestiżowym, eleganckim i komfortowym wnętrzem, przynależnym miejscem parkingowym i niezwykle funkcjonalną komórką lokatorską. Wokół dużo zieleni, liczne obiekty sportowe, tereny rekreacyjne, przedszkole, sklepy, punkty usługowe etc. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do osób, które szukają spokoju i ciszy. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– jadalnia
– balkon
– kuchnia
– 2 sypialnie
– korytarz
– łazienka.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z ujętą w cenie m.in. zabudową kuchni, szafami typu komandor oraz przynależnym miejscem parkingowym. Praktycznym rozwiązaniem jest tu obecność komórki lokatorskiej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży świetnie nadaje się również jako lokata kapitału i źródło dochodu, gdyż obecnie jest wynajmowany. Czekam na propozycje i zapraszam do składania ofert. Dodatkowo oferuję wsparcie w uzyskaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej na zakup tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1714)

Kontakt:
e-mail: z.zak@wgn.pl