zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze aneksu kuchennego w luksusowym apartamencie do sprzedaży Toruń

Apartament na sprzedaż Toruń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Toruniu (kujawsko-pomorskie). Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów już od sierpnia 2020 roku. Budynek oddany do użytku w 2015 roku. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Powierzchnia 75,05 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 7 528 złotych. Cena – 565 000 złotych. Rynek wtórny.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i usytuowany jest na II piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na prestiżowym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu z licznymi bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– 3 sypialnie
– łazienka
– wc
– taras.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży są antywłamaniowe rolety oraz drzwi. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka znakomita lokalizacja w pobliży dyskontów znanych sieci, słynnej galerii handlowej, szkół, przedszkoli, żłobków etc. W tym miejscu warto jeszcze podkreślić nowoczesny i gustowny wystrój wnętrza, przestronne pokoje, duży narożny balkon, niski czynsz oraz wyposażenie w cenie (w tym meble oraz sprzęty AGD).

Gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu tego ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-405)

Kontakt:
e-mail: m.noskowska@wgn.pl