przepiękny widok z tarasu ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Turcja Cypr (Esentepe)

Apartament na sprzedaż Turcja Cypr (Esentepe)

Ekskluzywny apartament w Esentepe (Turcja Cypr) za 571 301 złotych do sprzedaży. 2 pokoje.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 721 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na I piętrze 2-kondygnacyjnego budynku. Budynek z rynku wtórnego. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 85 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie umeblowany oraz wyposażony w niezwykle nowoczesnym stylu. Cena może ulec zmianie ze względu na wahania cen walut.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– aneks kuchenny
– taras
– 2 sypialnie
– przedpokój
– część jadalniana
– łazienka
– salon

Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje przynależny parking. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się również jako bezpieczna inwestycja kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka znakomita lokalizacja 100 metrów od plaży, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (204-85)

Kontakt:
Tel. +48 507 542 999