imponujący rozmachem salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 1 428 850 złotych (netto), pięć pokoi a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 147 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 9 720 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w dwukondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego oddanym do użytkowania w 2020 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się dla ludzi aktywnych. Dużym udogodnieniem w luksusowym apartamencie na sprzedaż jest na pewno zainstalowane ogrzewanie podłogowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: taras + kuchnia + pokój dzienny + gabinet + łazienka + garderoba
KONDYGNACJA 1: sypialnia główna z łazienką i garderobą + 2 sypialnie dodatkowe ze wspólną łazienką + pralnia
KONDYGNACJA 2: pomieszczenie techniczne z zainstalowanym piecem gazowym i jednostką rekuperacyjną.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również swoją nobilitująca lokalizacją na terenie prestiżowego osiedla, przy Bulwarach Wiślanych z pięknymi widokami na panoramę Beskidów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży posiada prywatny ogród, zaplecze techniczne i miejsce parkingowe. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż olśniewa prostotą oraz minimalizmem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży zostały zaprojektowane przez zawodowych architektów. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26161)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl