urządzony w klasycznym stylu luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Warszawa

Apartament na sprzedaż Warszawa

Ekskluzywny apartament w Warszawie (mazowieckie) za 566 tysięcy złotych do sprzedaży. Dwa pokoje. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 9 965 zł. Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Kamienica przedwojenna z rynku wtórnego oddana do użytku w 1938 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wynosi 56,8 metra kwadratowego. Wystawa okien na wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż gotowy do zamieszkania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży olśniewa również swoją przestronnością, miedzy innymi dzięki wysokim sufitom (2,93 m). Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – znakomicie nadaje się pod zakup inwestycyjny z przeznaczeniem na późniejszy, dochodowy wynajem oraz/bądź prowadzenie działalności komercyjnej, jak np. kancelaria prawna czy notarialna. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, w szczególności koneserom klimatów przedwojennej stolicy.

Warto podkreślić na koniec, że ekskluzywny apartament do sprzedaży uważany jest za perłę wśród warszawskich ofert. To wyjątkowo komfortowy, wykończony w najwyższym standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszego gatunku materiałów luksusowy apartament na sprzedaż. Gorąco polecam ten ekskluzywny apartament do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-18)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl
tel. +48 668 820 559