kameralne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Warszawa

Apartament na sprzedaż Warszawa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 551 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na piątym piętrze, najlepiej w budynku dziewięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 850 tys. złotych. Wygodny metraż 89 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2008 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się imponującą lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury: lubianego przez mieszkańców centrum handlowego, wykwintnych restauracji, marketów oraz punktów usługowych. Warto nadmienić, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:  3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny + 2 łazienki + balkon. Dużym udogodnieniem dla przyszłych lokatorów jest obecność zarówno przynależnego miejsca postojowego w podziemnym garażu, jak i komórki lokatorskiej.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Gwarantujemy pełną obsługę prawną przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu. Pomagamy również przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (017-5)

Kontakt:
e-mail: warszawacentrum@wgn.pl