słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Warszawa

Apartament na sprzedaż Warszawa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 73,5 m2, lokalizacją na siódmym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 15 959 zł/m2. Wieżowiec z 2003 roku o szesnastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,173 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zawiera opłatę za miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórkę lokatorską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca perfekcyjną lokalizacją w poszukiwanej na rynku okolicy. To wyjątkowo cichy i spokojny punkt miasta z dogodnym dojazdem do centrum. Na wyciągnięcie ręki bogata infrastruktura (przedszkola, szkoły, punkty usługowe, sklepy oraz place zabaw). Miłośnicy dwóch kółek docenią długie ścieżki rowerowe. Wszystkich natomiast ucieszą rozległe tereny zielone, parki i lasy.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do par i rodzin. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się pod zakup inwestycyjny (wynajem, odsprzedaż). Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje estetycznie zaaranżowanym, słonecznym wnętrzem. Gorąco polecam i zapraszamy koniecznie do kontaktu mejlowego. Gwarantujemy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów. Najlepszych informacji udzieli Państwu Andrzej Stankiewicz tel. 668 820 559. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-49)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl