nowoczesny salon i zabudowana kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Wieluń

Apartament na sprzedaż Wieluń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Wieluniu (łódzkie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 290 tys. złotych,a także wygodna powierzchnia 56, 81 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie trzy pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, przemyślany parter oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 5 105 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,94 mkw. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: kuchnia + łazienka + przedpokój + 2 sypialnie + salon. Elitarna lokalizacja w pobliżu centrum miasta, licznych sklepów, szkół i restauracji zamyka długa listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (045-1393)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl