wytworne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Zastany luksus pozwala wprowadzić się tu niemal od razu bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów. Budynek oddany do użytku w 1930 roku. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Powierzchnia 64 metry kwadratowe, co w przeliczeniu za metr daje 9 359 złotych. Cena – 599 000 złotych. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pomieszczeń i usytuowany jest na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy.

Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód na pewno docenią liczne miejsca parkingowe na podwórzu. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest całodobowy monitoring. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– garderoba
– salon z wykuszem
– korytarz
– pokój
– łazienka
– kuchnia.
Kuchnia kompletnie wyposażona (w cenie). Zachowana została również oryginalna spiżarnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia przeszły kapitalny remont, kiedy to m.in. oczyszczono i pomalowano piaskowo żeliwne grzejniki, wymieniono wszystkie instalacje i piony wodno-kanalizacyjne oraz wszystkie drzwi na drewniane.

Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest na pewno jego prestiżowa lokalizacja w Śródmieściu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także dużym potencjałem z przeznaczeniem na biuro, siedzibę firmy lub kancelarię. W środku znajdziemy rozprowadzoną instalację telefoniczno-komputerową, szybki oraz światłowodowy Internet.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16145)

Kontakt:
e-mail: m.bobin@wgn.pl