słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Wrocław

Apartament na sprzedaż Wrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży we Wrocławiu (dolnośląskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 28,53 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 691 zł/m2. Budynek z 2019 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 305 000 zł i przemyślanym rozkładem pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nobilitującą lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego osiedla. Okolica uchodzi za zieloną, cichą i spokojną z łatwym dostępem nie tylko do rozległych terenów rekreacyjnych, ale również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: wielu sklepów, żłobków, przedszkoli czy szkół.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się do zamieszkania dla singla albo pod zakup inwestycyjny (dochodowy wynajem, odsprzedaż z zyskiem). Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie ze znajdującym się w nim umeblowaniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się komfortowym i przestronnym wnętrzem z ładnym balkonem. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco: przedpokój + łazienka z wc + kuchnia + przedpokój + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Serdecznie polecam ten ekskluzywny apartament do sprzedaży i zapraszam na jego prezentację. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16274)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl