stylowo wykończony pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Wrocław (okolice)

Apartament na sprzedaż Wrocław (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wrocławia (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 138 zł/m2. Budynek z 1994 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 399 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją znakomitą lokalizacją na spokojnym i bezpiecznym osiedlu budynków wielorodzinnych. Osoby motoryzowane ucieszy na pewno parking przy budynku. Rodziny z dziećmi natomiast docenią pobliski zespół szkolno-przedszkolny z placem do aktywnego spędzania czasu. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak: supermarkety, przychodnia lekarska, gabinet rehabilitacyjny, salon kosmetyczny, fryzjerski etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 sypialnie
– salon
– przedpokój
– wc
– łazienka
– kuchnia
– loggia.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenia piwniczne jako część wspólna do wyłącznego użytkowania. Przy konieczności finansowania zakupu luksusowego apartamentu kredytem, zapewniamy profesjonalną, bezpłatną pomoc doświadczonych doradców współpracujących z ponad dwudziestoma bankami.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-840)

Kontakt:
e-mail: k.domanska@wgn.pl