utrzymane w tonacji bieli wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Żagań (okolice)

Apartament na sprzedaż Żagań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Żagania (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią najwyższy standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą luksusowego apartamentu na sprzedaż jest także jego atrakcyjna cena 295 000 złotych, 4 pokoje oraz położenie na I piętrze kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży o powierzchni 101,71 m2 wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 2 900 zł/m2. Warto podkreślić, że luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Ekspozycja okien na północ-południe.

Prestiżowa lokalizacja w centrum, przestronne wnętrze, nowoczesny design to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + jadalnia + kuchnia + 3 sypialnie + łazienka  + przedpokój. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest odremontowane. W trakcie prac remontowych m.in. wylano posadzki, wymieniono wszystkie instalacje, stolarkę okienną, drzwiową, położono tynki, gładzie, podwieszono i docieplono sufity. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy również niewielki ogród. Bardzo ciekawą propozycją jest możliwość dokupienia lokalu użytkowego w tym samym budynku, na I poziomie (salon + aneks kuchenny + łazienka). Może on pełnić rolę biura, gabinetu, punktu usługowego, a także kawalerki. Cena ofertowa 50 000 zł.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Beata Krupa – licencjonowany doradca ds nieruchomości – nr licencji 23651. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5256)

Kontakt:
e-mail: b.krupa@wgn.pl