dwa ujęcia salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Żary

Apartament na sprzedaż Żary

Luksusowy apartament na sprzedaż w Żarach (lubuskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to z pewnością wysoki standard, znakomita cena 213 900 złotych, a także komfortowa powierzchnia 54,46 mkw. w 4-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne II piętro oraz konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 3 928 zł/mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży odremontowane, niezwykle funkcjonalne i słoneczne. Luksusowy apartament na sprzedaż posiada własne ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny), co pozwala utrzymać niskie opłaty eksploatacyjne. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu rozwiniętej infrastruktury: markety, szkoła, przedszkole, kościół i urzędy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do osób, które szukają prestiżu, luksusu, przestrzenie i komfortu. Cena luksusowego apartamentu podlega niewielkiej negocjacji. Więcej szczegółów udzielę przy prezentacji. Zapraszam. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Gwarantujemy obsługę notarialną przy transakcji jego zakupu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5414)

Kontakt:
e-mail: r.gaszyna@wgn.pl