po lewej salon z kominkiem, po prawej jadalnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Żary

Apartament na sprzedaż Żary

Luksusowy apartament na sprzedaż w Żarach (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południe – północ – wschód – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1930 roku o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład czterech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 499 tys. złotych (4 265 zł/mkw.) oraz ogromną powierzchnię 117 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może doskonałą lokalizacją w cichej i bezpiecznej okolicy, a zarazem nieopodal centrum. Na wyciągnięcie ręki znajduje się szkoła, przedszkole, place zabaw, markety i kościół. Luksusowy apartament na sprzedaż z 2 pomieszczeniami piwnicznymi, garażem oraz własnym ogrodem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszły generalny remont. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje wszystkie meble, w tym nowe meble kuchenne, robione na wymiar łącznie ze sprzętem AGD oraz bardzo dużą szafę w zabudowie w jednym z pokoi. Ciekawostką jest z pewnością sufit w przedpokoju wyłożony ciemnym lustrem, co nadaje bardzo oryginalny charakter pomieszczeniu.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu na sprzedaż niezwykle przestronne, jasne i słoneczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu, o co dba miedzy innymi klimatyzacja. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem: spiżarnia + taras + przedpokój + łazienka z wc + 3 pokoje + pokój dzienny + kuchnia.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5237)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl