nowocześnie zaaranżowany salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, dwukondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 92,88 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 126 zł/m2, co daje 569 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli oferowany z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem kuchni. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym nabywcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (doprowadzenie elektryczne do alarmu/monitoringu + antywłamaniowe drzwi + antywłamaniowe rolety) oraz komfortu (ogrzewanie podłogowe). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– garderoba;
– sypialnia;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– 2 pokoje;
– hall;
– pokój dzienny.
Zamożne rodziny posiadające kilka aut ucieszą z pewnością aż dwa miejsca parkingowe przed posesją.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje fantastyczną lokalizacją na obrzeżach miasta, w bezpiecznej i cichej okolicy, w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także nowoczesnym designem wnętrza, wygodą, a także wytwornością. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę w czasie prezentacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-256)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl