nowoczesny design salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 260 000 zł i powierzchnia 51,21 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na II piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 077 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca fantastycznym wnętrzem, stylowym wykończeniem oraz niebywałym prestiżem. Wszystko to gwarantuje przyszłym lokatorom życie na europejskim poziomie. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + sypialnia aneks kuchenny + łazienka + balkon. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje pełne wyposażenie i umeblowanie. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-307)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl