widok z salonu na aneks kuchenny oraz hol w luksusowym apartamencie do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 4 609 zł/m2 oraz położeniem w jednokondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 64 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to: 295 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do negocjacji. Warto zaznaczyć, że cena zawiera opłatę za całość umeblowania oraz wyposażenia w sprzęty AGD i RTV. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją na terenie prywatnego, prestiżowego ośrodka, w otoczeniu jezior, lasów, z dostępem do prywatnej plaży oraz pomostu. Dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do amatorów aktywnego wypoczynku, jak i tych, którzy pragną odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu. Idealna propozycja dla amatorów sportów wodnych, wędkarzy, rowerzystów oraz turystów. Blisko znajdziemy:
– supermarkety
– przychodnię lekarską
– przedszkole
– szkołę
– kawiarnie
– restauracje.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– hall
– 2 sypialnie
– garderoba
– salon
– łazienka
– aneks kuchenny
– taras.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na wizytę. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3339)

Kontakt:
e-mail: t.krasinska@wgn.pl