kameralny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 349 tys. zł (4 986 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 70 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca fenomenalnym wnętrze zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół: garderoba + łazienka + pokój dla dziecka + salon + kuchnia + pokój. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są starannie odremontowane. Ciekawym udogodnieniem są z pewnością sterowane przez Wi-Fi rolety na wszystkich oknach. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera wszystkie meble. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne i gospodarcze. Rodziny posiadające samochód ucieszy miejsce parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także znakomitą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, jak np. sklepy, markety czy wykwintne restauracje. Rodziny z małymi dziećmi i spacerowicze docenią na pewno pobliski park. Lokalizacja nieopodal centrum miasta. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Pomagamy bezpłatnie w załatwieniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-153)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl