słoneczne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się atrakcyjną ceną oraz funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na wygodnym parterze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 2 000 złotych miesięcznie. Funkcjonalny metraż 52,2 m2, korzystna ekspozycja okien oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Budynek pochodzi z 2019 roku.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoimi komfortowy, eleganckim i prestiżowym wnętrzem. W oczy rzuca się staranne wykończenie detali. Wszystkie pomieszczenia są kompletnie wyposażone i umeblowane. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Duże wrażenie robi na pewno zainstalowane oświetlenie LED-owe oraz rozprowadzona sieć ogrzewania podłogowego.

Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może również znakomitą lokalizacją. Nieopodal liczne sklepy, klub fitness, targowisko miejskie, ośrodki zdrowia, plac zabaw, park oraz obiekty sportowe. Blisko centrum. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska o pow. 5,20 m2. Przy budynku znajdują się liczne miejsce parkingowe. Właściciel dopuszcza domeblowanie ekskluzywnego apartamentu pod konkretne potrzemy najmującego. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12326)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl