prestiżowe wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się atrakcyjną ceną oraz funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na pierwszym piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 2,4 tys. złotych miesięcznie. Funkcjonalny metraż 50,5 m2, korzystna ekspozycja okien oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem kompletnie odremontowane w najwyższym standardzie. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + kuchnia + łazienka z wc + jadalnia + 2 pokoje + salon.

Duża zaletą luksusowego apartamentu do wynajmu jest jego elitarna lokalizacja w centrum miasta.  W pobliżu znajdziemy liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz piękny park. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12032)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl