widok od strony kuchni na salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem dedykowany najbardziej wymagającym klientom, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 000 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 49 mkw. oraz położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku.

Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z imponującym tarasem oraz przepięknie utrzymanym ogrodem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnego apartamentu do wynajmu są nowe, przestronne i komfortowo urządzone. Wnętrze urzeka także starannym wykończeniem detali:
– pokój dzienny
– taras
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój.
Niezwykle efektownie wygląda nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED-owe.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy komórka lokatorska oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament do wynajęcia znajduje się nieopodal wielu sklepów, klubów fitness, targowiska miejskiego etc. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12565)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl