Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 tys. złotych miesięcznie a także komfortową powierzchnię 55 mkw.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Właściciel dopuszcza możliwość doposażenia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zgodnie z potrzebami przyszłego najemcy.

Luksusowy apartament na wynajem wraz z indywidualnie przypisanym miejscem postojowym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: korytarz + łazienka + kuchnia + sypialnia + balkon + salon. W poczet zalet oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu warto jeszcze zaliczyć nobilitująca lokalizację w ścisłym centrum. Blisko stąd do sklepów, klubu fitness oraz znanego i lubianego przez mieszkańców targowiska miejskiego. Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca eleganckim, przestronnym i prestiżowym wnętrzem.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania, a także umów się na prezentację. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12665)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl