słoneczne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o czterech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, parterze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1,4 tys. złotych miesięcznie a także adekwatną do liczny pokoi powierzchnię 56 mkw.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w niezwykle prestiżowym centrum miasta. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia całkowicie umeblowane i wyposażone. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje przynależne miejsce parkingowe w garażu.  Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + garderoba / pomieszczenie gospodarcze + łazienka + balkon + sypialnia + aneks kuchenny. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się swoim słonecznym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu tego luksusowego apartamentu w naszym biurze. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12737)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl