po lewej pokój gościnny, po prawej inne pomieszczenie w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 200 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 50 mkw. a także położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z garażem i przepięknym balkonem. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w nobilitującej okolicy, w samym centrum miasta. W bliskiej odległości: park, sklepy, klub fitness, targowisko ze świeżymi warzywami i owocami. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– kuchnia
– sypialnia
– pokój
– salon
– balkon
– łazienka
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajmu wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu na wynajem kompletnie nowe. Staranne wykończenie detali. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie do wynajęcia są słoneczne, jasne i widne. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia garażu (w cenie). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. W razie wszelkich pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12118)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl