elegancki salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północny wschód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1,6 tys. złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 40 mkw.

W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięczna kaucja.

Luksusowy apartament na wynajem przeszedł generalny remont i jest zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem niezwykle komfortowe, wygodne i całkowicie umeblowane/wyposażone. Ekskluzywny apartament do wynajmu wyróżnia się swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta oraz ładnym balkonem. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12751)

Kontakt:
e-mail: m.wojciechowicz@wgn.pl