przestronne wwnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 750 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 58,8 mkw. a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 2-kondygnacyjnej kamienicy.

Luksusowy apartament do wynajęcia komfortowo urządzony, odremontowany i nowocześnie zaaranżowany. Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w atrakcyjnej lokalizacji świetnie skomunikowanej z centrum miasta. Nieopodal sklepy, szkoła, przychodnia zdrowia. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie na wynajem:
– pokój dzienny
– kuchnia
– 2 pokoje
– łazienka
– przedpokój.
Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy pomieszczenia piwniczne oraz uroczy ogród.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-6336)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl