na zdjęciu kuchnia oraz salon w luksusowym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie) typu studio, kawalerka, 1 pokój. Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 400 złotych miesięcznie, powierzchnia 28,37 mkw. a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca swoją prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Nieopodal poczta, dworzec PKP, galeria handlowa, restauracje i liczne sklepy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu przeszło kapitalny remont i obecnie wykończone jest niezwykle gustownie. Tutaj każdy detal został precyzyjnie dopracowany. Luksusowy apartament na wynajem wyposażony „pod klucz” łącznie ze sztućcami, talerzami, żelazkiem etc. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka
– przedpokój.

Luksusowy apartament do wynajmu po kapitalnym remoncie w 2019 r. W trakcie prac remontowych wymieniono m.in. hydraulikę, instalacje elektryczną, instalację gazową. Warto zaznaczyć, że meble podobnie jak sprzęt AGD są nowe i na gwarancji. Wszystkie pokoje i pomieszczenia zaaranżowane i zaprojektowane są w nowoczesnym designie. Niezwykle efektownie prezentuje się oświetlenie LED-owe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z pomieszczeniem piwnicznym. W częściach wspólnych znajduje się suszarnia na pranie. Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca postojowe przy budynku. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12901)

Kontakt:
e-mail: a.staniszewska@wgn.pl