komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić od września 2021 r. Budynek z 2000 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, pierwszym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 300 złotych miesięcznie, a także komfortową powierzchnię 65 mkw.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może słoneczny, widnym wnętrzem z kompletnym umeblowaniem. Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Wokół bogata infrastruktura: sklepy, urzędy, kluby fitness, baseny, a także rozległe tereny zielone. Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
– przedpokój
– balkon.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Właścicieli aut ucieszą liczne miejsca postojowe przed budynkiem. Luksusowy apartament do wynajęcia wraz z praktyczną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament na wynajem głównie dla firm. Możliwy najem krótkoterminowy. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12770)

Kontakt:
e-mail: a.staniszewska@wgn.pl