nowocześnie zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 1,9 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 45 m2 i korzystną wystawą okien, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym kamienicy. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o dwóch pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznej kwoty najmu.

Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może doskonale wyposażonym i umeblowanym wnętrzem, na które składają się następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny. Warto dodać, że wszystkie pokoje są komfortowe i stylowo umeblowane. Właściciele aut docenią z pewnością liczne miejsca parkingowe przy budynku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert elitarną lokalizacją w sercu miasta.

Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13336)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl