komfortowo zaaranżowane wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Bolesławcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na wynajem to na pewno najwyższy standard, atrakcyjna cena 1 600 złotych miesięcznie oraz duża powierzchnia 59 m2 w 4-kondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2010 roku. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: ekspozycja okien w kierunku wschodnim, wygodne I piętro, a także konkurencyjna cena.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się komfortowym, prestiżowym i eleganckim wnętrzem zaprojektowanym w nowoczesnym stylu. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca także swoją nobilitująca lokalizacją blisko centrum miasta, w pobliżu terenów zielonych, przedszkola, placu zabaw dla dzieci, sklepów, klubów fitness, galerii itp.. Ekskluzywny apartament na wynajem doskonale nadaje się dla ludzi ceniących spokój i bezpieczeństwo.

Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: salon + balkon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + komunikacja. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia są w pełni umeblowane i wyposażona. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Na zmotoryzowanych czeka miejsce parkingowe przy budynku.

W razie wszelkich pytań na temat prezentowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu, skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12346)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl