gustownie zaprojektowany salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Częstochowa

Apartament na wynajem Częstochowa

Luksusowy apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północny – zachód. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2018 roku o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, parterze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,8 tys. złotych miesięcznie a także wygodną powierzchnię 52 mkw. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł.

Ekskluzywny apartament do wynajmu okazjonalnego (przez notariusza). Cena luksusowego apartamentu do wynajęcia pozostaje do uzgodnienia. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + taras + sypialnia + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament do wynajmu znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji, w Śródmieściu. Luksusowy apartament na wynajem łącznie z garażem i pomieszczeniem piwniczny.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament do wynajmu) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8552)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl