fragment wytwornego wnętrza ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Częstochowa

Apartament na wynajem Częstochowa

Luksusowy apartament na wynajem w Częstochowie (śląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 2 500 złotych miesięcznie, a także duża powierzchnia 100 mkw. w 2-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 3 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne I piętro, oraz konkurencyjna cena.

Luksusowy apartament na wynajem wyróżnia się swoim kompletnie wyposażonym i umeblowanym wnętrzem: łazienka + garderoba + przedpokój + 2 pokoje + aneks kuchenny + pokój dzienny. Osoby zmotoryzowane zainteresuje opcja parkowania na ogrodzonym terenie. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Dodatkowo właściciel wymaga jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia. Posiadamy w ofercie wiele luksusowych apartamentów do wynajęcia w Częstochowie. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7754)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl