po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Gdańsk

Apartament na wynajem Gdańsk

Luksusowy apartament do wynajmu w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2010 roku o osiemnastu kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzynastym piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2,4 tys. złotych miesięcznie a także adekwatną do liczny pokoi powierzchnię 41 mkw. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego najmu.

Luksusowy apartament do wynajęcia długoterminowy (co najmniej 12 miesięcy). Ekskluzywny apartament do wynajmu składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: balkon + przedpokój + łazienka + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników są:
– domofony
– kamery
– recepcja
– czujniki dymowe
– antywłamaniowe drzwi.

Ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w unikatowej, malowniczej i poszukiwanej na rynku lokalizacji. W najbliższej okolicy liczne parki. Na plaże można dojść w nieco ponad kwadrans. Nieopodal znajdują się również liczne banki, kluby fitness, pizzerie, puby, restauracje, sklepy, markety, dyskonty, supermarkety. Dużym udogodnieniem jest obecność komórki lokatorskiej. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje przynależne miejsce parkingowe na poziomie -2.

Luksusowy apartament do wynajęcia całkowicie wyposażony. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może eleganckim wnętrzem. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-666)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl