połączenie elegancki z nowoczesnością w salonie ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Inowrocław

Apartament na wynajem Inowrocław

Luksusowy apartament do wynajmu w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Kamienica o 3 kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, drugim piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 600 złotych miesięcznie oraz ogromną powierzchnię 70 mkw.

Elitarna lokalizacja zaledwie kilka minut od Rynku otwiera długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami tworzą:  korytarz + pokój dzienny + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka z wc + kuchnia. Cena luksusowego  apartamentu na wynajem do negocjacji. Dotychczasowy najemca oczekuje zwrotu poniesionych nakładów, jakie zainwestował w remont (129 tys. zł). Dodatkowo meble ruchome widoczne na zdjęciach to temat do indywidualnego ustalenia. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-3980)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl