stylowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Inowrocław

Apartament na wynajem Inowrocław

Luksusowy apartament do wynajęcia w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2014 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 tys. zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 65 m2 i korzystną wystawą okien, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o trzech pokojach. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł.

Luksusowy apartament do wynajmu dla niepalących osób bez zwierząt. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje przyszłym najemcom ogromne poczucie bezpieczeństwa oraz wygody. Dbają o to zarówno antywłamaniowe drzwi zewnętrzne, jak i klimatyzacja. Luksusowy apartament do wynajmu dedykowany osobom szukającym ponadprzeciętnej elegancji, klasy, a także nowoczesnego designu. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy możliwość korzystania z miejsca garażowego (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wraz z piwnicą. Niesamowicie efektownie prezentuje się z pewnością efektowne oświetlenie LED-owe. Luksusowy apartament na wynajem imponuje ponadto komfortowym, umeblowanym i nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem, na który składają się: przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Na koniec warto dodać, że ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może także elitarną lokalizacją. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4302)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl