słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia Katowice

Apartament na wynajem Katowice

Luksusowy apartament do wynajmu w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2014 roku o 8 kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 3 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, IV piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 900 złotych miesięcznie a także ogromną powierzchnię 54,08 mkw.

Luksusowy apartament na wynajem objęty został popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, na terenie odgrodzonego, bezpiecznego osiedla. Na wyciągnięcie ręki wiele punktów usługowo-handlowych, sklepów, placówek oświatowych. Dużo zieleni. Luksusowy apartament do wynajmu doinwestowany, o bogatym, komfortowym wnętrzu.

Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi lub managerów wyższego szczebla ceniącym komfort, a także estetykę zamieszkiwanej okolicy. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– pokój dzienny
– balkon
– kuchnia
– 2 pokoje
– łazienka z wc
– przedpokój.

Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią okoliczne siłownie, basen i tereny rekreacyjne (Rezerwat Las Murckowski). Gwarancją bezpieczeństwa dla domowników jest na pewno domofon, monitoring na terenie osiedla oraz ogrodzony teren. Osoby zmotoryzowane docenią liczne miejsca parkingowe przy budynku. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (026-75)

Kontakt:
e-mail: m.kawecki@wgn.pl