nowoczesny aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajęcia Katowice (okolice)

Apartament na wynajem Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie.Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 500 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 30,06 mkw. a także położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca również swoją znakomitą lokalizacją w centrum miasta, w otoczeniu niskiej i zadbanej zabudowy. Nieopodal mieści się wiele sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych. Luksusowy apartament na wynajem doskonale nadaje się dla pracującego singlowa lub młodego małżeństwa ceniącego ciszę, bezpieczeństwo, a także zaufanych sąsiadów. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno duża ilość miejsc parkingowych (tylko dla mieszkańców, szlaban na pilota).

W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Współpracując z WGN Sosnowiec i WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia – nie podpisujesz żadnych umów.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Pomożemy w uzyskaniu dobrej ceny najmu, a następnie zapewnimy pełną obsługę przy podpisaniu umowy. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2660)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl