efektowne oświetlenie luksusowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Katowice (okolice)

Apartament na wynajem Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 250 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 35 mkw. a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 1982 roku. Ekspozycja okien na północny – zachód.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami i wyposażone w klimatyzację i ogrzewanie podłogowe. Warto w tym miejscu wspomnieć, że luksusowy apartament do wynajmu mieści się w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu zadbanej zabudowy. Nie brakuje tu sklepów, marketów, punktów usługowo-handlowych etc. Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do pracujących singli, młodych małżeństw i wszystkich tych, którzy cenią ciszę, bezpieczeństwo oraz zaufanych sąsiadów.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia nowym najemcom duże poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi) i komfortu. Luksusowy apartament do wynajmu kompletnie wyposażony i umeblowany. Do ekskluzywnego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka.

Oferujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności: pomożemy Ci w uzyskaniu znakomitej ceny najmu, a następnie zapewnimy pełną obsługę przy podpisaniu umowy. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do wynajęcia) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2728)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl