stylowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Katowice (okolice)

Apartament na wynajem Katowice (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o 4 kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym parterze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 000 złotych miesięcznie a także komfortową powierzchnię 49 mkw.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w samym centrum jednego z okalających górnośląską stolicę miast. Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoim nowoczesnym projektem, aranżacja, prestiżem i komfortem. Wnętrze świeżo po remoncie: pokój dzienny + aneks kuchenny + jadalnia + sypialnia + łazienka + przedpokój. Ciekawostką jest ujęta w cenie wynajmu ekskluzywnego apartamentu opłata za internet i Netflix. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł oraz jednorazowa, bezzwrotna opłata z tytułu pośrednictwa.

WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-179)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl