przestronne i nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Katowice (okolice)

Apartament na wynajem Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 1 900 złotych miesięcznie, 2 pokoje, powierzchnia 50 mkw. oraz położenie na III piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia przeszedł kapitalny remont i dzisiaj olśniewa swoim estetycznie zaaranżowanym wnętrzem:
– sypialnia
– pokój dzienny
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Z balkonu rozpościera się przepiękny widok na zielony skwer z drzewami, obiekty kultu religijnego oraz katedrę. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu zaprojektowane w nowoczesnym designie. Pokoje są w pełni umeblowane.

Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością przynależne miejsce garażowe na parkingu podziemnym. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest komórka lokatorska doskonała do przechowywania np. roweru, wózka itp. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest zaawansowany monitoring oraz domofon. W częściach wspólnych znajdziemy zamkniętą strefę dla mieszkańców (duży taras), gdzie można bawić się z dzieckiem.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyróżnia się znakomitą lokalizacją nieopodal Rynku, Starówki, sklepów, aptek, przychodni zdrowia, szpitala, centrum handlowego etc. To również znakomity punkt pod kątem logistycznym (zjazd na autostradę oraz średnicówkę). WGN to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce, posiadająca ponad 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszego biura jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (006-71)

Kontakt:
e-mail: d.skowron@wgn.pl