kameralne wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Kwidzyn

Apartament na wynajem Kwidzyn

Luksusowy apartament do wynajmu w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od maja 2021 r. bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 2018 roku o 4 kondygnacjach. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, I piętrze. Ekskluzywny apartament do wynajmu zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 1 300 złotych miesięcznie a także komfortową powierzchnię 54,81 mkw.

Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa swoim przestronnym wnętrzem pełnym elegancji i wytworności:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– taras.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do wynajmu ekskluzywnym apartamencie są kompletnie wyposażone. Do luksusowego apartamentu na wynajem przynależy pomieszczenie piwniczne. Rodziny posiadające samochód mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego w hali garażowej za dodatkową kwotę 200 zł/m-c.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. W razie pytań dotyczących oferowanego do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5107)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl