nowoczesny aranż wnętrza ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 200 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 63,76 mkw. a także położenie na parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku oddanym do użytkowania w 2009 roku. Ekspozycja okien na południe – wschód – zachód.

Luksusowy apartament do wynajęcia kompletnie wyposażony znajdują się w budynku bez barier architektonicznych. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno podziemny garaż. Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w bezpiecznej, cichej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki mamy sklepy, markety znanych sieci oraz rozległe tereny zielone. Teren osiedla ogrodzony jest z placem rekreacyjnym dla dzieci.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– garderoba
– sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój
– taras.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu są czyste i zadbane. Do dyspozycji przyszłego najemcy pozostaje pełne wyposażenie. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 600 zł. Ekskluzywny apartament pod wynajem okazjonalny. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, tego luksusowego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1768)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl