ekskluzywny sal,on w luksusowym apartamencie do wynajmu Legnica

Apartament na wynajem Legnica

Luksusowy apartament do wynajmu w Legnicy (dolnośląskie). Przyszli najemcy mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się atrakcyjną ceną oraz funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu luksusowy apartament do wynajęcia dedykowany jest najbardziej wymagającym klientom, którzy chcieliby zamieszkać na drugim piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zapewnia wysoki poziom życia. Cena – 1 950 złotych miesięcznie. Funkcjonalny metraż 65 m2, ekspozycja okien na północ – południe oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 4 000 zł + 1 m-c do przodu.

Luksusowy apartament do wynajmu dla osób bez zwierząt. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością ujęte w cenie miejsce postojowe w podziemnym garażu. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na wynajem są całkowicie wyposażone. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą:
– przedpokój
– sypialnia
– kuchnia
– salon
– balkon
– pokój
– łazienki z wc.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca elitarnym, słonecznym i przestronnym wnętrzem, wspaniałą aranżacją oraz dbałością o szczegóły. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament do wynajęcia mieści się w pobliżu
– szkoły
– przedszkola
– żłobka
– basenu
– miejsca rozrywki i rekreacji
– punktów handlowo-usługowych
– placów zabaw
– przychodni zdrowia
– restauracji.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu i na prezentację. Jeżeli właśnie ten ekskluzywny apartament do wynajęcia spełnia Twoje wymagania lub chcesz dowiedzieć się o nim więcej, skontaktuj się z nami drogą mejlową: d.domaniecka@wgn.pl. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5784)

Kontakt:
e-mail: d.domaniecka@wgn.pl